Ce credeți ca e de făcut ?

Afectiuni neurologice

Postata de Maria cu un an in urma.

Am 18 ani, de la începutul anului m am confruntat cu atacuri de panica și anxietate severa. Am scăpat de atacurile da panica mai am decât niște frici cu care am ramas și lucrez cu mintea pentru a fi exact ca înainte. Și am mai ramas cu niște stari de ireliatate cateodata, când vor dispărea de tot ? Mai am și niște dureri de cap când mă ating, când stau cu capul pe ceva mai tare, mă doare in spatele urechilor parca oasele așa nu stiu.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Anxietatea-si-fobiile/despre-frica_4982