ce boala poate fi la talpi daca ti se usuca pielea si te dor talpile ?

Afectiuni neurologice

Postata de Utilizator21531335976 cu 5 ani in urma.

buna, prietenul meu are dureri la talpile picioarelor si i se usuca pielea din talpi si ii cade. Nu stiu unde sa mai mergem, ca la toti medicii la care am fost si-au dat numai cu pareri, ca nu stiau ce poate fi, nu mai stim unde sa mergem. Dat-ine un sfat, va rog din suflet! Va multumim!

Raspunsuri (1)

Nego

acum 7 luni

Buna ziua! Cum a rezolvat problema prietenul dumneavoastră? Am acelaeasi simptome!