care este cauza la problema mea ?

Afectiuni neurologice

Postata de gheorghe 00000 cu 6 ani in urma.

de ceva timp am niste dureri ,mai exact ca niste taieturi simt pe capul penisului sa zic asa ,am fost la un doctor pentru boli cu transmitere sexuala ,a zis ca nu am nimic ,a zis sa merg la un neurolog dar nu am mai ajuns am zis ca poate trece ,dar vad ca nu trece,
Va repede ,simt niste dureri sub forma de taieturi de arsuri asa pe capul penisului si in ultimul timp vad ca am si probleme in viata amoroasa sa zic asa.chiar nu stiu ce sa fac,,la medic nu prea asi merge ,nu ma simt asa confortabil in spitale sau clinici ,daca ma puteti ajuta cumva va multumesc .

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/boli-ale-aparatului-genital-masculin-generalitati_612