Buna ziua. Am facut un RMN cerebral si am nevoie de o interpretare. Platesc cat trebuie ?

Afectiuni neurologice

Postata de MembruMobileApp1496660624 cu 6 ani in urma.

Buna ziua

Ma numesc Gelu, am facut un RMN pentru depistarea unei atrofii de hipocamp. Am o problema. 7 medici au interpretat in mod diferit RMN-ul . Sincer nu mai pricep nimic. Ma poate ajuta cineva care sa-mi poata da un raspuns clar si definitiv ? Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru reinterpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.