Am probleme cu penisul ?

Afectiuni neurologice

Postata de Utilizator11607865216 cu 3 ani in urma.

În urma unui sex oral cu o femeie mă zgîriat cu dinți m-ai sus de cap p, pe pielea penisului, mi să făcut o rană mă spăl cu ceai de mușețel de 3,4 ori pe zi ,dar nu-mi trece, ce medicament ar trebui să iau , vă mulțumesc pentru înțelegere. Aștept răspuns ff urgent.

Raspunsuri (1)

Utilizator11624545194

acum 2 ani

Salut imi poti spune ce tratament ati folosit?accesi problema o am si eu si nu stiu ce as putea sa fac ...