Am lesinat, de ce?

Afectiuni neurologice

Postata de MembruMobileApp1505164865 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, am 24 ani, sanatoasa clinic, ultimele analize facute acum 2 luni perfecte. Ieri, din senin am lesinat, imi amintesc doar ca ma tineam de tocul usii, m-am si zgariat pe mana, apoi m-am trezit jos, eram in fund, nu stiu cat a durat si cum am facut, nu imi amintesc nimic. Cand m-am dezmeticit ma durea tare capul, iar cand am pus mana aveam un mare cucui pe care il am si acum. Nu stiu cand si cum m-am lovit la cap. Sunt foarte speriata, mi-e teama sa merg la medic. Acum sunt bine, dar mi-e frica sa mai raman singura acasa. S-a mai intamplat cuiva asa ceva?Va multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Neuropatii/sincopa_4661