Pata rosie si uscata aparuta pe mana?

Afectiuni minore ale pielii

Postata de Deliora cu 6 ani in urma.

Buna,acum o luna mi-a aparut o pata mica rosie pe mana,am crezut ca e ceva de moment asa ca nu i-am acordat atentie,dar cu timpul pata s-a marit si pielea se simte uscata ca dupa o arsura,mentionez ca nu simt mancarimi sau durere,dar faptul ca se extinde si a aparut de nicaieri ma ingrijoreaza.Nu am fost la dermatolog si mi-ar fi de folos un sfat.
Va multumesc!

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/bolile-de-piele

Deliora

acum 6 ani

Asa am sa fac,va multumesc.