Oare sa-mi fac griji sau sa stau calm? Help x

Afectiuni minore ale pielii

Postata de MembruMobileApp1501165922 cu 6 ani in urma.

De cateva luni, mi-a aparut niste bubite rosii mici, mai jos de buric, nu ma mananca, nu ma doare nimic. Doar ca sunt ingrijorat HELP !!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/top-10-cauze-ale-iritatiilor-pielii_7368