Mâncărimi puternice?

Afectiuni minore ale pielii Alergii Boli de piele

Postata de MembruMobileAppclaudiu08gabriel cu 6 ani in urma.

salut am 22 de ani si de vreo 2 saptamani am niste bubițe mici pe corp si am mâncărimi frecvente pe aproape tot corpul , maini , picioare , burta spate , zona genitala si anus. ma puteti ajuta cu un sfat eu sunt in olanda și nu prea am acces la un doctor....

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Dermatita/pruritul-mancarimea_8226