Ce este și cum se pote trata ?

Afectiuni minore ale pielii

Postata de Utilizator11535625056 cu 4 ani in urma.

Buna ziua , de o luna am o buba între fese aproape de scrot care se tot umfla și dezumfla , aceasta se umfla doar câteodată când transpir .
Prima data când am observat buba am pus puțin dermovat pe ea și a trecut in 2-3 zile , dar acum nu mai dispare, iar când apăs pe ea iese un lichid transparent și puțin sânge .
Nu prezintă durere .
Dacă este necesar pot pune o poza .

Raspunsuri (2)

Utilizator11535625056

acum 4 ani

ps. la atingere este foarte tare

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Foliculita-si-Furunculul/furunculul-aspecte-generale_1401