Ig E sub tratament Aerius?

Afectiuni inflamatorii la steroizi

Postata de Utilizator11638138803 cu 2 ani in urma.

Buna seara! La recomandarea medicului pneumolog i-am facut baiatului de 4 ani jum analiza IgE. Rezultatul analizei este 35, in liminte normale. Apoi mi-am dat seama ca este sub tratament de Aerius, tot de dr dat, iar in urma cu 24 h luase 2,5 ml aerius. Credeti ca rezultatul bun al analizei este influentat de aerius luat cu 24 ore inainte? Va multumesc

Raspunsuri (1)

X-ulescu

acum un an

Cum sa mai iasa analiza corect daca ia tratament? O sa aflii probabil ca functioneaza tratamentul.