Cum pot injecta corect steroizii?

Afectiuni inflamatorii la steroizi

Postata de Eduardo cu 2 ani in urma.

Am folosit un steroid pe baza de ulei(Testosteron Enantat) si dupa 1 zi de la injectare resimt o durere in zona fesierilor,unde a fost injectata substanta,dar si o umflatura.As avea mare nevoie de ajutor in tot ceea ce inseamna utilizarea si injectarea corecta a acestei substante.

Raspunsuri (2)

ovidiu

acum 2 ani

Cum ai rezolvat pana la urma problema? Ca acelasi lucru l-am patit si eu cu aceeasi substanta doar ca eu am facut injectia in umar, se pare ca substanta a ramas acolo mi s-a inrosit locul si doare destul de tare, iar din cauza asta am mereu temperatura

Michael

acum un an

Cum ai rezolvat ? Ca aceeași problema am și eu :))