va rog concluzii rmn minima protuzii discale l4 l5 minim compresiv bilateral l5 s1 necompresiva ?

Afectiuni coloana vertebrala Fractura prin compresie a coloanei vertebrale Fractura Osteoporoza
+1
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1512727335 cu 6 ani in urma.

am o intrebare va rog in urma unui rmn mi s-a spus ca am minima protuzie discala l4 l5 cu contact si minim conflict disco radicular intraforaminal bilateral si minima protuzie discala l5 s1 cu contact aparent fara conflict disco radicular intaforaminal ce inseamna

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.