URGENT 111

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

DE MAI BINE DE 2 ANI SOTUL MEU ARE DURERI DE COLOANA VER.A FACUT MAI MULTE ORI FILM DAR NU SE VEDE NIMIC ...DUPA CARE A FACUT TOATE ANALIZELE SI NIMIC..ARE DURERI GROASNICE ,NU ARE NICI POFTA DE MANCARE A SLABIT F F TARE IN SCURT TIMP.........VA ROG DACA PUTETI SA IMI DATI UN SFAT VA MULTUMESC MENTIONEZ CA MAI DEMULT A SUFERIT UN ACCIDENT LA SPATE

Raspunsuri (1)

Adina

acum 12 ani

Un RMN/IRM ar face lumina in cazul dumneavoastra. Probabil este vorba de vreo herniere a unuia, sau mai multor discuri intervertebrale, evident nesesizabile din imaginile facute.