Torticolis

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de SConstantin cu 13 ani in urma.

Am fost diagnosticat cu distonie ceficala. Iau rivotril care imi provoaca somnolenta si atenueaza durerea, dar, gatul ramane tot inclinat. Exista un remediu pentru indreptarea gatului?

Raspunsuri (5)

Medic Epuran

acum 13 ani

Vă recomand să intraţi pe site-ul sfatul medicului.ro pentru a afla mai multe detalii despre afecţiunea dumneavoastră şi despre metodele de tratament.

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

jeni

acum 13 ani

ce inseamna ramura holistica?

SConstantin

acum 13 ani

As putea lua in considerare si acupunctura?

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului