stie cineva daca se trateaza sindromul ''coada calului''?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de ciprian37 cu 14 ani in urma.

de 3 ani ma deplasez ajutat am pierderi involuntare de urina vertijii si pierderi de echilibru. rog un ras urgent mutumesc

Raspunsuri (4)

floryny

acum 14 ani

Cel care este in masura a te ajuta este doar medicul de specialitate, ti-am raspuns si la celelalte intrebari legate de acest sindom.

maria stoica

acum 14 ani

am 49 de ani sia am niste dureri mari la coloana in partea de sussi se lasa pe umeri si nu sti ce sa fac va intrb pe dvs daca este vreun tratament medicamentos

maria stoica

acum 14 ani

dar cind imi fac masaj cu diclofenac dispar durerile

Voicu Nicolae

acum 8 ani

Ma numesc Nicu , acum 4 ani am fost diagnosticat cu sindrom coada de cal am fost operat de 2 ori intr-o luna la toate inelele de pe coloana ..in urma operatiilor am ramas cu sechelele fara simturile urinei si ale scaunului si a sistemului nervos....din pacate acum 2 ani din cauza infectiei urinare am capatat si diagnosticul de Leucemie Miloida nu va mai spun ca am mult mai multe complicati { diabet , din care fac insulina de 3 ori pe zi .spilna ficat ff marite orb de ochiul stang } eu sotiia si copii facem apel in intreaga tara daca exista vreun medic specialist sau vreun bolnav care s-a vindecat de aceaste bolii il rugam sa ne de-a un sfat sau sa ne ajute din vreun punct de vedere ...va rugam sa ne contactati la nr de tel 0764129139..va multumim