Stenoza a canalului spinal lombar

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de lulu16psc cu 13 ani in urma.

In urma cu o saptamana am facut un IRM deoarece imi amortesc ambele picioare,mai tare dreptul.As dori o alta opinie a unui medic specialist;daca ma poate ajuta cineva cu o recomandare,va rog cantactati-ma la adresae mail:[email protected]

Raspunsuri (3)

cineva

acum 13 ani

Ti-am trimis mail

iondio3

acum 13 ani

pe 15 feb 2011 am fost operat pe acest diagnostic.nu este de glumit, nu se poate trata altfel dar depinde de la caz la caz.operatia in sine este destul de complicata,la mine a durat 4ore.este devreme ptr mine sa spun acum cum ma simt dupa o luna jumate.nu stiu cum te simti efectiv dar finalul nefericit al unei stenoze de canal netratata este inevitabil .......scaunul cu rotile. multa sanatate si Dumnezeu sa te ajute.

delfinas

acum 4 ani

Care a fost evolutia dupa operatie?