sindromul coada de cal

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Vacariu costel cu 13 ani in urma.

Buna ziua.Sunt din Craiova si as dori si eu sa imi recomandati un medic bun in Bucuresti pentru o operatie la coloana . Precizez ca am mai fost o data operat si sunt diagnosticat cu sindromul coada de cal. Tratament am luat ceva timp dar fara rezultate. Va multumesc!

Raspunsuri (5)

Daniella

acum 13 ani

nu va sfatuiesc sa faceti o a doua interventie chirurgicala , mai informati-va despre sindromul coada de cal, si mai ganditi-va . Sanatate multa . apropo ce tratament efetuati??

Nicu

acum 13 ani

Iti recomand sa stai cu talpicii magnetici de la Nikken pe sub sosete(presupun ca nu poti merge). Eu am fost la o prezentare a d-lui Ilie Oltean si am inteles ca au fost persoane cu acest diagnostic si s-au bucurat de o eficienta extraordinara in combaterea acestei boli.Trimiteti-mi adresa de mail la [email protected] si o sa incerc sa va ghidez catre cineva daca nu stiti cum sa luati legatura. Va doresc sanatate multa.

tica din Faget

acum 12 ani

si eu am sindromul coada de cal si am fost operat de dubla hernie acum 3 saptamini
si urinez foarte greu Talpile ma dor si sunt foarte amortite va rog spuneti ce sa fac si cam cit timp dureaza mentionez ca am 36 anii

TIRNACOP ION

acum 12 ani

Am a avut un eveniment deosebit zunami(un tunami uman ii zic eu) in 12 sept.2010,si cu noroc si o recuperare in TG.mures,am descoperit Nikken,am folosit produsele lor care imi fac foarte bine,talpici magnetici,pouwer patch(magneti cu plasturi pe baza unei scheme iiplaseze pe corp si acolo unde am un disconfort,orzul verde 3 cure,lactoferinul,cureaua magnetica,sosetele nikken,apa pi.Va pot transmite o serie de materiale care ne ajuta sa intelegem ,corpul uman este un cimp electro-magnetic si un motor cu apa,iar Nikken prin preventie ne ajuta sa vedem si sa cunoastem viata,prin aceste principii universal valabile observatia si comparatia in baza experientei altora dar mai ales si a noastra,orcum istoria se repeta depinde de noi ce ALEGEM,astept intrebarile dvs.adresa mea de emil [email protected]

TIRNACOP ION

acum 12 ani

va recomand talpici magnetici NIKKEN,eu ii folosesc de 10 luni,locuiesc in Deva,ptr informatii email ion _tarnacop@yahoo,com