sindromul coada de cal

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Vacariu costel cu 13 ani in urma.

acum 3 ani am avut un accident de coloana.In urma accidentului am ramas cu sindromul coada de cal si impotenta. Mi se pot vindeca afectiunile sau ceva ameliorari.

Raspunsuri (9)

Gabriel

acum 13 ani

Pentru impotenta, imi pare rau, dar nu cred ca se mai poate face ceva.
Sindromul ,,Coada de cal'''' este tratabil cu kinetoterapie sau fizioterapie. Cauta un doctor bun si incepe consultatia, tratamentul, etc. Sanatate!

vacariu costel

acum 13 ani

Salut Gabi. Pai daca se trateaza atunci o sa mi refaca si simturile , precizez ca in urma accidentului am pierdut o parte din simturi. Poti sa imi recomanzi un neurolog bun. Multumesc

Anca Pavel

acum 13 ani

Buna.Acelsi lucru a patit si tatal meu acum 4 luni, din cauza unei cazaturi.recupererea dupa operatie, locomotor, merge destul de bune, in schimb cea cu simturile lasa de dorit.doctorul urolog actual ne-a zis k daca in 6 luni de la operatie nu-si revin simturile slabe sanse sunt in viitor...am dori sa consultam si parerea unui alt doctor...daca cineva poate sa ne ajute...Va multumim anticipat!

Eduard Angan

acum 11 ani

Florin Exergian, de la Bagdasar Arseni.
Citeste despre el pe net.

vacariu costel

acum 13 ani

Buna ziua. Sunt din Craiova si as dori sa imi recomandati si mie un medic bun in Bucuresti pentru o operatie la coloana. Precizez ca am mai fost o data operat si am diagnosticul de coada de cal si recomandarea este pentru o alta operatie tratament facand de ceva timp dar fara rezultate.Va multumesc!

ioana

acum 13 ani

as vrea sa ma ajutati va rog frumos. tatal meu a fost diagnosticat cu sindromul coada de cal si nu poate merge. simturile i-au disparut. a fost operat dar nici dupa operatie nu se poate deplasa.va multumesc

Mihaela

acum 13 ani

buna ziua! tatal meu a fost diagnosticat cu sindromul coada de cal si simturile i-au disparut. a intrat si intro depresie A fpst operat in martie 2008 nik acum nu sa revent are sanse sa isi revina din cate stiu nu.
sta numai in casa

bebe

acum 11 ani

daca sta in casa nu se va recupera in vecii vecilor 0732597686

Aldea Lorena

acum 11 ani

Fratele meu a suferit un accident acum cativa ani, in urma caruia a pierdut o parte din simturi, pierde foarte multa urina. A fost diagnosticat cu sindromul coada de cal. Credeti ca se mai poate face ceva sa se recupereze?