Sdr algic vertebral

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de valy_gaby cu 13 ani in urma.

Buna ziua. Ma adresez cu intrebarea, ce semnifica " sdr algic vertebral lombar persistent la o spondilodiscortroza lombara" ? in afara faptului ca sunt dureri provocate de la inelele coloanei.

Raspunsuri (5)

andreia

acum 13 ani

Incearca ozonoterapia este o terapie non-invaziva fara efecte adverse iar rezultatele nu se lasa asteptate, eu am inceput tratamentul pentru durerile de spate din cauza pozitiei gresite la birou si sunt foarte multumita.La clinica Alpha Medical Center se practica iar personalul de acolo este foarte dragut.Multa sanatate si nu lasa durerea sa iti conduca viata.

valy_gaby

acum 13 ani

multumesc de raspuns

maria

acum 13 ani

Iti recomand terapia Bowtech sau Bowen. cu siguranta te vei simti mult mai bine, nu este invaziva si nu are contraindicatii. In marile orase sunt terapeuti.

Constantin

acum 13 ani

Terapia alternativa te ajuta-0722 344290

moty

acum 13 ani

din luna februarie am dureri de spate partea dreapta acum mia trecut cat de cat dar ma mai inteapa uneori si am observat canrd e inorat ca apar durerile insa am o problema care nu stiu ce sa fac am usturimi de la o vreme partea dreapta si uneori chiar si burta va rog invatatima ce sa fac dar sincer nu mi place sa merg la doctor va multumesc astept raspuns