scolioza

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de cosso1010 cu 13 ani in urma.

buna seara! sufar de scolioza...am umarul stang mai sus decat cel drept...si deasemenea am coloana stramba spre inainte...imi puteti recomanda si mie un set de exercitii,precum si sporturile care imi sunt recomandate?...multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

geo

acum 13 ani

Astept datele de contact:[email protected]

cosso1010

acum 13 ani

[email protected] adresa mea de mail....0769769033 nr meu de telefon

gaidasandreea

acum 13 ani

Poti incerca sa faci cateva sedinte de kinetoterapie.Medicul kinetoterapeut iti poate recomanda un set de exercitii care te pot ajuta.Daca ai nevoie de un kineoterapeut iti pot recomanda unu.Adresa mea de mail [email protected] sau 0744.20.74.84