sarp***adoza pulmonara

Afectiuni coloana vertebrala Infectiile mediastinului

Postata de daniela4444 cu 14 ani in urma.

am 42 de ani am sarp***adaza mediastinala pulmonara ,iau prendinson de 3 luni as vrea sa stiu daca aceasta bdala va dispare ,ce e de facut si mai mult ma doare foarte tare spatele in zona lombara sa fie din cauza medicamentului sau ca am 2 inele care se tocesc L4 siL5 va multumesc

Raspunsuri (2)

cristina neculai

acum 14 ani

buna,si eu am sarp***adoza mediastinala [pulmonara.Am luat un an de predinson si inca mai am durei Daca doresti sa vorbim pe mess despre aceasta boala mi-ar face placer.ad meu este [email protected]

stefania gomoescu

acum 13 ani

si eu am sarp***adoza pulmonara si de moment nu mi0au pus tratament fiindca mi s-a spus ca are multe efecte adverse si in cazul meu deocamdata nu e nevoie.revin lacontrol in aprilie,dar am inceput sa tusesc ,ma doare tare gitul abia pot sa-l misc si am nasul infundat tot timpul,stiu foarte putine despre aceasta boala,stiu ca e pentru toata viata si ca de multe ori dispare asa cum a aparut alte ori iti da mult de furca. as vrea sa cunosc persoane cu aceleasi probleme.
un salut,stefania
[email protected]