S-a operat cineva curand la Dr.Cristescu Adrian Mihai?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de MembruMobileAppalina_melania2007 cu 6 ani in urma.

Buna seara.Sunt diagnosticata cu hernie de disc cervicala c5-c6 si c6-c7 .Ma chinuiesc aceste hernii de 2 ani si jumatate zi si noapte.Anul trecut am avut parestezie pe mana stanga ,degetele 1 si 2, dupa 3 saptamani de chinuri grele ,mana si degetele si-au revenit, dar au ramas durerile de spate si umar drept.Am facut fizioterapii,kinetoterapii,chiropractica, infiltratii,acupunctura etc... tot ce s-a putut face inclusiv tratamente medicamentoase in tot acest timp.Concluzia este ca am ajuns la capatul rabdarilor si as vrea sa ma ajute cineva,va rog, cu informatii despre Dl.dr Cristescu Adrian Mihai pt o eventuala operatie.Multumesc!

Raspunsuri (1)

MembruMobileAppalina_melania2007

acum 6 ani

Poate ma poate ajuta cineva in legatura cu dl drCristecu , va rog .. Multumec!