Probabila cocoasă

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Ionică cu 10 ani in urma.

Bună ziua. Am 13 ani și 1.84 înălțime și de ceva timp părinții mi-au spus ca am început să am cocoasă. Parcă se vede ceva foarte puțin, ce să fac?

Raspunsuri (3)

Bogdanflo97

acum 10 ani

Să ţii spatele drept ...MEREU!

antoneta142936

acum 10 ani

Sa te duci la medic si sa insisti pana gasesti unul care pune suflet. La nii tai chiar daca este o mica problema se rezolva. Est un baiat inalt si daca nu faci sport ca sa-ti intaresti muschii care sustin coloana vei avea probleme. daca poti face inot e foarte bine. Oricum e momentul sa mergi la medic, el te indruma cel mai bine.

cristian

acum 9 ani

am cocoasa ce sa fac