Multiple simptome , dar boala negăsită

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Ceachi cu 8 ani in urma.

Cunosc pe cineva care umbllă din medic la medic și nu găsește răspunsul .
Are următoarele simtome : Ameteli mari ,mana si piciorul stang nu le poate coordona ,convulsii , pierderea fortei musculare ,are colesterol mare si tgp la fel.
Mă puteți ajuta să găsesc boala ?

Raspunsuri (3)

Ceachi

acum 8 ani

Mirna

acum 8 ani

Poate fi un AVC ischemic tranzitoriu. Sa faca un RMN. Puteti citi si aici pe site despre acest tip de AVC

Ceachi

acum 8 ani

Mulțumesc ! E posibil ca aceasta să fie boala , dar dacă se găsește alte variante , vă rog să mă anunțați . :)