MARIUS

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de MembruMobileApptanasamarius1981 cu 6 ani in urma.

Am ridicat mai multe greutati,cum ar fi roti de mare camion...dupa 3,4 zile au aparut niste dureri in zona plamanilor...ca si cum am facut o intindere la muschii zonei plamanilor...cand dorm cam pe la 3,4 dimineata ma trezesc cu durerii insopportabile.stie cineva ce anume sa intamplat si ce as putea sa fac?Ma preocupa faptul...nu stiu ce sa fac

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/10-dureri-misterioase-care-nu-ar-trebui-ignorate_9094