maduva coloanei

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de sucara cu 13 ani in urma.

un var de al meu ,a avut ceva dureri la un picior si spate,sa internat pe picioarele lui ,iar starea lui sa agravat intr-un timp foarte scurt(o luna )iar acum e in coma si nu i se dau sanse de viata,se zice ca are maduva coloanei lipsa dintre legatura cap ,coloana ,nu stiu termenii medicali .....de altfel primul diagnostic fusese MIELITA,vreau sa stiu daca sa mai confruntat cineva cu un astfel de caz.......daca a auzit ceva de acest gen?

Raspunsuri (1)

ada

acum 13 ani

Tasteaza pe google "Mielita" si vei gasi foarte multe informatii".