Legatura intre coloana si testicule

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de ResCapa cu 10 ani in urma.

De ceva vreme am dureri in partea de jos a spatelui si mai recent dureri de testicule. Mentionez ca aceasta durere se resimte si in picioare(alternant). Am fost la urolog prezentandu-i durerea de testicule si cea ce radiaza in picioare, mi-a spus ca nu e nimic in neregula. Suspectez ca aceste 2 probleme sunt legate, mai exact durerea de testicule e un simptom la o problema a spatelui.Mentionez si o ejaculare precoce. Care e cursul pe care trebuie sa il urmez? Intai la urolog pe urma la neuro? Invers? Dumneavoastra ce parere aveti despre ce am descris mai sus ? Ati mai intalnit astfel de cazuri ?

Raspunsuri (4)

alex

acum 10 ani

Si eu la fel .
Ce e de facut?

ResCapa

acum 10 ani

daca afli detalii posteaza si aici te rog. la fel voi face si eu.

rafa

acum 10 ani

si eu am aceeasi problema.....daca afllati ceva postati aici va rog

emanuel

acum 9 ani

MIU NICOLAE din Cluj e cel mai bun diagnostician,mergeti la el