La ce medic trebuie sa merg?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de CorneliaS cu 11 luni in urma.

Buna ziua, de cateva zile am observat o umfaltura la ceafa, in partea dreapta. Pare a fi sub piele si este nedureroasa. Ce ar putea fi si ce medic trebuie sa consul?

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Este important sa consultati un medic dermatolog pentru a obtine o evaluare adecvata a umflaturii si un tratament corespunzator.

Va recomandam sa va programati la un medic dermatolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Chirurgie-estetica/lipomul_972
sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/inflamatia-ganglionilor-limfatici_8489