Kosmodisk

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de gelu60 cu 14 ani in urma.

Aceeasi intrebare daca este util de ceva..Eu am o hernie cervicala de din 2004 diagnosticata la IRM "Stenoza cea mai avansata este la C5/6 C4/5 unde leziunele disco-vertebrale realizeaza contact medularant si posterior". Am urmat diverse tratamente (Ketonal,Famotidina,Milgama,Diclofenac,Lecitina,Nicerium) plus tratament kineto la 6 luni.Pana acum imi amorteau mainele numai noaptea acum aproape tot timpul si ma gandeam daca ajuta acest kosmodisk.De asemeni fac gimnastica ,miscari ale capului ce am gasit si eu pe internet,ma mai poate ajuta cineva?

Raspunsuri (2)

Dr. Alice Sirb

acum 14 ani

Iti recomand acupunctura . 2-3 serii pe an ar putea sa iti restabileasca sensibilitatea de la nivelul mainilor.Contacteaza-ma www.clinicanaturista.ro
Sanatate !

Mihaela Voinaru

acum 10 ani

Am cumparat acum cateva luni un Kosmodisk Classic set si desi nu aveam incredere acum sunt foarte multumita. L-am gasit aici: http://reduceri50.ro/kosmodisk la pret putin mai mic si l-am comandat. Durerile de spate au inceput sa se diminueze inca din primele zile. La mine chiar a functionat.