kosmodisk

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de viorel159 cu 14 ani in urma.

In 25 noi. 2009, aplecandu-ma sa iau ceva de pe pat, am simtit o durere ascutita de mijloc si a trebui sa ma asez imediat.Durerea nu ma lasa sa ma aplec si se manifesta in zona mijloc-fesa stanga -cu radiere pe piciorul stang in jos pana spre glezna.Poate ajuta kosmodiskul la astfel de durere?

Raspunsuri (6)

camelia

acum 14 ani

Du-te rapid la medic, eventual fa un RMN unde se vede exact ce ai. Eu am patit asa ceva, dar prin exercitii medicale, exercitii din Qigong, si cateva zile cu Oxiflux (ptr.circulatia periferica) am scapat. Destul de greu, mi-a fost cam frica.

camelia

acum 14 ani

Am uitat de Kosmodisk, mi-am luat dar pentru mine nu cred ca are efect. Dimpotriva. Acum 3 zile am facut o criza cum n-am mai facut niciodata, iar pt.asta am asociat-o cu purtarea Kosmodisk vreo 4-5 zile. Poate gresesc. Dar repet, du-te urgent la medic.

cristea viorel

acum 14 ani

Multumesc frumos

oana gabriela

acum 14 ani

eu sunt operata am 31 ani la 30 mam operat sfat nu amana si iar sfat daca te operezi grija mare dupa aia

anna

acum 14 ani

buna!acum 2luni am fost diagnosticata cu scolioza!kosmodisk-ul ma poate ajuta?

Bogdan

acum 14 ani

Eu pot sa port kosmodisk daca am fost operat .astept raspunsul