HERNIE DE DISC

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de MARISIMA cu 12 ani in urma.

CE TRATAMENT E RECOMANDAT PT TRATAREA HERNIEI DE DISC?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Numai medicul neurochirurg va poate raspunde la aceasta intrebare in functie de stadiul herniei, localizare si alte afectiuni ale pacientului.

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

ati fost diagnosticat intr-un serviciu medical cu hernie de disc, sau ac***a in vedere simptomele dumneavoastra, credeti ca aveti aceasta boala? daca ati fost diagnosticat, ne-ati putea scrie formularea exacta a diagnosticului, si banuiesc ca ati primit si un tratament. daca da, ne-ati puteti scrie si despre ce medicamente este vorba?

va urez o seara buna

iulioara

acum 12 ani

daca ar fi sa va recomant un antidot pt afectiunile coloanei vertebrale v-as spune ca bunica mea a avut probleme asemanatoare cu ale dumneavoastra si a consultata un doctor care face o terapie fara operatie cu ajutorul mainilor asezand oasele care sunt in neregula. se numeste brandusa sandu . pt informatii mesaj