HERNIE DE DISC

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de cristty cu 13 ani in urma.

S-A OPERAT VREUN ADOLESCENT DE HERNIE DE DISC?? SI DACA DA ,CARE SUNT REZULTATELE??VA MULTUMESC

Raspunsuri (3)

floryny

acum 13 ani

Operatia este usoara. Dar aproximativ vreo 3 luni dupa operatie se fac proceduri de recuperare...reflexoterapie, nu mai ai voie sa faci efort.

Constantin

acum 13 ani

Terapia alternativa te ajuta-0722 344290

simona

acum 10 ani

buna! sotul meu a facut rmn si are hernie de disc! pe langa asta are si un psoriazis extins pe aprox 70 % pe suprafata corpului. vreau sa fiu cat se poate de scurta,de credibila si la subiect!! nu recomand operatia! sotul meu s-a vindecat si de hernie si mai ales de psoriazis (va pot trimite si poze daca nu ma credeti) cu HIRUDOTERAPIE!!!! poate daca imi spunea cineva as fi fost reticenta dar vazand cu ochii mei pe sotul meu care pur si simplu se zvarcolea de durere si acum poate sa si alerge usor....e incredibil!!!totul s-a rezolvat intr-o luna si jumatate! de doua ori pe saptamana lipitori, masaj si ELONGATII. aveti grija ce alegeti! operatia sa fie ultima solutie!!sanatate!!