hernie de disc cervicala

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de sevys cu 12 ani in urma.

Buna ziua! Mama mea are foarte mari dureri de cap ce provin de la coloana, a facut si rmn si a consultat si medici din orasul in care locuim, Constanta!I s-a recomandat sa faca operatie!
Va rog sa ma ajutati cu cateva nume de medici care au facut astfel de operatii cu succes!Durerile sunt foarte mari nu numai la cap dar si de maini, picioare. O aud mereu spunand ca e in stare sa faca orice pt a scapa de aceste dureri!
Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

ana

acum 12 ani

buna ziua, incercati sa aflati detalii de la medlife, nu stiu in ce masura se incadreaza afectiunea mamei dvs, insa puteti afla de acolo
https://www.medlife.ro/pentru-tine/exclusivitate/1295