FRACTURA DE COLOANA

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de alina1089 cu 15 ani in urma.

Am avut fractura de coloana acum 3 luni si am purtat corset BOSTON 2 luni.Acum ma doare in partea dr.a abdomenului pana la coloana mai ales cand fac miscare.Eposibil sa fie de la fractura?MULTUMESC!

Raspunsuri (1)

alina955

acum 14 ani

nu cred ca este de la corset,si eu am avut coloana fracturata l2 si sectionata maduva,am avut 3 operatii si acum sunt bine,am purtat si eu corset Boston si nu am intalnit probleme dupa,mergi la un neurochirurg!