este grav?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de panait128146 cu 14 ani in urma.

am fost la doctor acum cateva luni si am pe coloana o fractura de foarte multi ani.mi sa spus ca nu se mai poate face nimic din pacate.eu continui sa am dureri in zona lombara unde este amplasata si fractura.ce pot face va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (3)

raluca

acum 14 ani

Incearca sa competezi o fisa medicala in care sa spui tot ceea ce te doare, astfel un medic iti va da raspunsul. [url=//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul]SfatulMedicului.ro - formular de consultatie[/url]
Sanatate

Sheila

acum 14 ani

Ai incercat gimnastica medicala? Daca nu se poate face nimic medicat incearca cu exercitii si
cu un profesor autorizat fizioterapie, asta daca nu cumva iti este contraindicat.
Sanatate multa

nicu

acum 14 ani

Buna, ai rezolvat cu coloana?!
Te pot ajuta eu cu ceva.
Sunt masor specialist, si mai stiu ceva ce ti-ar fi de f mare folos.

Toate bune!