dureri

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de butnaru george cu 11 ani in urma.

nu stiu ce sa fac am dureri de spate de aproxm 3 luni in zona., umeri omoplat git sold si aceste dureri se schimba di loc in loc

Raspunsuri (1)

cornelia

acum 11 ani

Buna,
Incercati sa gasiti un medic homeopat bun. Homeopatia ajuta foarte mult in problemele de sanatate, dar este foarte important sa gasiti un medic homeopat bun! Am avut mereu probleme cu sanatatea la copii si le-am rezolvat prin homeopatie.
Sanatate multa si noroc!