Dureri de spate si picior?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de MembruMobileApp1505690709 cu 6 ani in urma.

Salut, am 35 de ani si am o problema cu durerea de spate si picior. Totul a inceput cu o durere de fesa dreapta, apoi durerea sa mutat pe gamba si cu furnicaturi. Parca este bagat un fier intre muschiul gambei si os, in spatele genunchiului apar dureri . Am furnicaturi si dureri de aproape 7 luni. Am fost la medic , am luat pastile , am faci injectii si nimic. Astept ziua cand am programat RMN-ul sa stiu ce este ca nu pot . Parca este o greutate legata de picior si doare foarte rau cand stau mult timp in picioare. Ma puteti ajuta va rog cu un sfat o parere ce poate fi?

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1498854416

acum 5 ani

Buna ziua!!
Ma intereseaza cum va mai simtiti? Ati facut RMN-ul? Ce v-a iesit?
Aceleasi simptome le am si eu si nu stiu ce sa mai fac. Eu am facut rmn si nu mi-a iesit nimic rau ...nu stiu ce sa mai fac.
Sper sa vedeti mesajul :)