Dureri de genunchi,crampe in muschi

Afectiuni coloana vertebrala Crampe nocturne ale piciorului

Postata de gheorghe347 cu 13 ani in urma.

Am dureri groaznice in picioare de la solduri in jos,crampe in masa musculara.Toate acestea sunt numai noaptea.Ca urmare ,banuiesc,am si o insomnie de ani de zile.Aproape nici-un smnifer nu-si mai face efectul.Ce ma sfatuiti,ce recomandari imi dat?
As dori un rasuns de la un medic specialist.
Multumesc

Raspunsuri (4)

nitescu anica

acum 13 ani

Am dureri in picioare crampe musculare dureroase ce-mi recomandati sa fac?

cabinet-masaj.ro

acum 13 ani

Ati fost sa va vada un medic specialist? Cauzele sunt multiple. Este dificil de pus un diagnostic neac***a prea multe date.

Eu am scapat de durerea de spate

acum 13 ani

Cu o simpla bratara ce o port la mana. Are nu stiu ce holograme. Initial nu prea am crezut ca va face ceva dar am zis s-o incerc si pe asta. Scrie acolo ca e buna si pentru insomnii, eu nu stiu ca inca nu am probleme cu somnul. Eu am cumparat-o de la http://forzabalance.uv.ro/

marian 68

acum 10 ani

nu sunt medic dar osava dau orecomandare ,care a functionat in cazul meu---ojumatate pastila de rivotril ptr insomnie si CA,MG,ZN +D3 ptr. crampe