Durere la umarul stang si amortire faciala stanga

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Anna56 cu 7 ani in urma.

Buna seara. Va rog daca ma poate cineva lamuri in legatura cu aceste simptome: am dureri in umarul si mana stanga si imi amorteste fata in partea stanga. Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 7 ani

Buna ziua , va recomand sa va prezentati cat mai repede cu putinta la medicul neurolog pentru consult de specialitate , de asemenea este indicat un consult cardiologic. Aceasta simptomatologie poate fi caracteristica unei patologii grave .