durere in fesa

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Ioan70 cu 10 ani in urma.

Cum se explica durerea in fesa?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Cauzele pot fi multiple: afectiune de coloana lombara, de articulatie sacroiliaca, inflamatia bursei ischi-gluteale, etc.
Este recomandat sa consultati medicul reumatolog pentru evaluare si recomandari specifice.

Elena

acum 8 ani

Salut . Am si eu cateva nelamuriri . Partenerul meu a suferit in luna aprilie o criza de lumbago pe partea dreapta si de atunci a ramas cu o durere permanenta in fesa dreapta . Cremele si masajul precum si tabletele amelioreaza pe moment . Ce ne recomandati ? Multumesc .

Laura

acum 8 ani

Am durere in Fesa dreapta de nu mai pot se lasă pe picior și seara nu mi găsesc locul în pat de durere
Ce sa fac?