durere de spate

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de luki cu 12 ani in urma.

ma doare spatele exact la jumate sa fie de la plaman sau este un junghi,am luat mydocalm,durerea sa mai diminuat.dar nu a disparut,ce sa fie

Raspunsuri (5)

NATA

acum 12 ani

Salut...si eu am dureri jos....am scolioza,fac masaj,si gimnastica durerile se duc,dar trebuie intensiv de muncit....succes

....

acum 12 ani

SI EU AM DURERI IN PARTEA LOMBARA,AM DURERI GRAZNICE CIND FAC MULTA MISCARE.....TREBUIE MASAJ,SI SPORT,SI DURERILE VOR DISPAREA IN 2,3 SAPTAMINI

Kinetoterapiebv

acum 12 ani

Da,poti sa faci sport si masaj aiurea,sau poti sa mergi la un medic de recuperare medicala,sa vezi ce ai si sa te tratezi.De unde sa stim noi ce ai?Serios acum.Vrei sa te faci bine pe net?

nicolae

acum 12 ani

http://www.4run.ro/verdi.html
Fa abstractie de gunoaie, sobolani, ciini si alearga.
Locatia de alergat numarul 83 - Parcul Verdi.

Ioan Dumitrescu

acum 12 ani

Cateva sfaturi : acupunctura, fitoterapie, infiltratii cu Aflutop
Vezi si art
Spondiloza cervicala tratament homeopat si fitoterapic
http://migraineh.blogspot.com/2010/01/kang-gu-formula-de-plante-chinezesti.html