dupa operatie

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de 6294619 cu 13 ani in urma.

am un frate a fost operat la coloana doua saptamini in urma a inceput fizio terapia dar nu poate sa se urineze si deasemeni are probleme cu scaunele cit ar dura toate acestea

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Intrebati medicul, numai el va poate raspunde.

parerea mea

acum 13 ani

Medicul ce l-a operat poate da un pronostic corect.

acum 13 ani

As dori sa spun ca doctorul ce la operat la chemat sa il revada peste doua luni .El are probleme si cu prostata asta stiu de vreo citiva ani in urma ,Este foarte greu nu numai in Rominia peste tot in toata lumea oamenii mor pe capete guvernul nu mai stie cum sa se lafaie [in 1993 Clinton vine la puterea Americi sta 8 anii ca presedinte al americi huiduit de oameni cu prietena lui Monica Luinski inainte de a deveni presedinte era un amarit de guvernator al statului Arcansas cistiga in jur de 38000 dollari pe an ] ce sa vezi acum 2 ani in urma o marita pe fetita lor cea batrina si urita in jurul de 34 de ani [Zina zorilor mirositoarea florilor] la care nu il invita nici pe Obama toata nunta ffetitei costind 6-----7 miloane dollari..Lumea si in america nu poate fi fericita /am vazut fete tinere la cersit chiar si in America ...Daca aveti vreun respuns about my brother let my knew