Detralex

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Flor64 cu 10 ani in urma.

Buna ziua
Ma dor picioarele, merg foarte greu, nu am stabilitate.
Fac tratament pentru tensiune (Bisobloc, Aprovel, Leridip si Simvacard).

As dori sa stiu daca pot lua Detralex si daca ma va ajuta sa ma simnt mai bine.

Raspunsuri (1)

KXh8Rg1Z4

acum 10 ani

Frederick Yeah, it made it past the judges barley I''m sure! I like it too it''s different. And, I added the tweet link but I need to change the color of the links it''s horrible now!