Detralex

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Adriana351 cu 13 ani in urma.

Buna ziua!
Am probleme cu circulatia periferica, spondiloza cervivala, lombara, scolioza.
Doresc sa stiu daca detralexul prescris de medic trebuie sa-l iau fara intrerupere sau cu pauze?
Ma gandesc la efectele secundare luat pe termen lung.
va multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Durata si ritmul de administrare ( repetare ) al tratamentului cu un anumit medicament,trebuie sa fie facut de acelesi medic, acesta fiind cel ce v-a consultat si va cunoaste atat forma de boala cat si evolutia acesteia. Sanatate