De ce ma dor sanii?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Utilizator11550487588 cu 5 ani in urma.

Buna ziua .Am facut sex neprotejat pe 9 feb si aveam ovulatie iar pe 11 feb au inceput sa ma doara sa sanii in continu trebuie sa mentionez ca pe 24 imi vine stopul.Iar dupa fiecare contact sexual sani au inceput sa nu ma mai doara.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/afla-care-sunt-cele-mai-sigure-metode-contraceptive_16449