De ce ma doare incontinuu?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de MembruMobileApp1513624211 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, in urma cu cateva saptamani am cazut pe spate, in prima zi am simtit puternice dureri de spate, dar apoi nu am mai simtit nimic, acum insa simt seara o durere puternica in partea dreapta jos, in acelasi timp si la piciorul drept. Poate fi vorba de ceva rupt? Trebuie raze?
Multumesc .

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anatomia-coloanei-vertebrale/durerile-de-spate-6-cauze-surprinzatoare-si-remediul-lor_15577