De ce ma doare coloana?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Utilizator11552389643 cu 5 ani in urma.

Buna ziua!De doua saptamani am o durere la mijlocul spatelui pe coloana sau exact langa coloana nu imi dau seama sigur.Nu am suferit nici un accident si nici nu am facut vreun efort fizic din care sa rezulte,poate chiar din contra am o viata foarte sedentara.
M-am trezit dimineata cu durere la atingere initial apoi a inceput sa ma doara si cand ma indoi sau rasucesc.Parca am o vanataie pe care daca o ating ma doare dar de vazut nu se vede nimic.
Ce poate sa fie?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anatomia-coloanei-vertebrale/durerile-de-spate-6-cauze-surprinzatoare-si-remediul-lor_15577