de ce am simtom la mana stanga exact ca in sold?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de tabby cu 12 ani in urma.

buna ziua,am 42 ani si am 4 interventii pe coloana.hernie de disc .L4,,l5.S1.ultima interventie de 1 an cand mi s au pus si implanturi.cage,suruburi...acum ma doare si in partea dreapta,dar ce ma sperie cel m ai tare in palma stanga am aceleasi simtome,dar foarte puternice.ce se intampla?multumesc mult

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne-ati putea descrie aceste simptome, in ce context au aparut, si daca pana acum ati facut o radiografie a coloanei toracice si cervicale?

va urez o zi buna

tabby

acum 12 ani

buna ziua,durerile mi am aparut in timp,pur si simplu in mana stanga.nu mi am facut de un an de cand am ultima interventie pe coloana nici o radiografie,rmn sau alte investigatii.este posibilitatea sa fac si la alte vertebre hernie de disc?

Roberto

acum 11 ani

Salut, am inteles ca te-ai operat de hernie de disc si ti-ai facut implanturi cu cage si suruburi. Te rog daca poti sa-mi spui cum te simti dupa aceasta operatie. Si sunt acum in situatia ta, mi-a fost propus sa fac astfel de implanturi pt.a scapa de durerile care le am acum. Te rog daca poti sa-mi spui mai multe detalii, au dispurut durerile de spate ?