Cum pot scapa de durerea sciatica dupa ce mam operat de 4 saptamani?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Utilizator11644950158 cu 2 ani in urma.

Buna ziua sunt operat de hernie de disc L4. L5 de 2 ori pe 10.02.2022. Si pe 14.02.2022 tin sa mentionez faptul ce am mai fost operat acum 25 de ani la acelasi nivel lombar L4. L5 lntrebarea mea este de ce sau cat timp ma mai doare nervi fesieri am 4 saptamani de cand mam operat si durerile lnca nu ma lasa ,,
Va multumesc

Raspunsuri (1)

Grozav Ilie Daniel

acum un an

Bună dimineața și eu mam oprat anul trecut de hernie la fel am foarte mari dureri după 2 luni de operație